Wersja wpisu Ogłoszenie nr 1/CTI/2018 o otwartym naborze Partnera/-ów w ramach konkursu nr POWR.03.01.00-IP.08-00-DUO/18 z dnia pon., 05/02/2018 - 13:54
Ogłoszenie o otwartym naborze Partnera/-ów w celu przygotowania i realizacji projektu przez Centrum Technologii Informacyjnych Nauk Humanistyczno-Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (CTI UKSW) w ramach konkursu Studia Dualne, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (dalej Uczelnia / UKSW), działając zgodnie z art. 33 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014 – 2020 (Dz. U. z 2014 r. poz.1146 z późn. zm.) ogłasza otwarty nabór na Partnera/-ów krajowych do wspólnego przygotowania i realizacji projektu przez Centrum Technologii Informacyjnych UKSW oraz Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego. Szkoła Nauk Ścisłych i/lub Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych w ramach konkursu Studia Dualne Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.
I. Podmioty uprawnione do udziału w naborze:
- Nabór Partnera/-ów projektu dotyczy podmiotów spoza sektora finansów publicznych, który wniesie do projektu zasoby ludzkie, organizacyjne, techniczne i finansowe oraz wspólnie z Uczelnią będzie uczestniczyć w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie oraz w realizacji projektu.
- Partnerem/-ami nie może być podmiot wykluczony z możliwości otrzymania dofinansowania (o którym mowa w art. 207 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych) oraz podmiot powiązany w rozumieniu Załącznika I do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 7 czerwca 2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i art. 108 Traktatu.
II. Cel partnerstwa:
Udział Partnera/-ów w projekcie będzie polegał na wspólnym przygotowaniu i realizacji projektu mającego na celu opracowanie programów kształcenia i realizację studiów dualnych.
III. Planowane działania w ramach projektu:
Realizacja projektu przewiduje merytoryczne działania, związane z prowadzeniem studiów II stopnia i praktyk u pracodawcy obejmujących szeroko pojęte kwestie technologii informatycznych (dla jednego z partnerów) oraz cyberbezpieczeństwa (dla drugiego z partnerów).
Podmioty mogą zgłaszać się do jednego lub wielu działań jednocześnie.
IV. Minimalny zakres zadań przewidziany dla Partnera/-ów:
- Współpraca przy przygotowaniu projektu i przy wypełnianiu wniosku aplikacyjnego.
- Zaplanowanie i przeprowadzenie działań zgodnie z pkt III.
- Ostateczny zakres działań Partnera/-ów zostanie ustalony podczas wspólnego przygotowania projektu.
- Proponowane działania i ich realizacja muszą być zgodne z Regulaminem konkursu dostępnym na stronie: http://www.ncbr.gov.pl/fundusze-europejskie/power/konkursy---aktualne-na...
V. Wymagania wobec Partnera/-ów:
- Doświadczenie w realizacji projektów/zadań o podobnym charakterze (działania o charakterze edukacji praktycznej - wykazanie realizacji projektów o różnych źródłach finansowania, lecz zgodnych z celem konkursu).
- Wniesienie do projektu zasobów ludzkich (w tym potencjału kadrowego zaangażowanego w realizację projektu), organizacyjnych, technicznych i finansowych (w tym możliwość wniesienia wkładu własnego finansowego, wskazanie zabezpieczeń finansowych itp. lub rzeczowego na poziomie wskazanym w regulaminie konkursu).
VI. Wymogi dotyczące ofert:
- Oferty składane przez potencjalnych Partnerów należy przygotować w języku polskim na formularzu ofertowym, stanowiącej załącznik do niniejszego ogłoszenia.
- Do Formularza ofertowego należy dołączyć:
- aktualny i poświadczony za zgodność z oryginałem odpis z rejestru lub odpowiedniego wyciągu z ewidencji lub inne dokumenty potwierdzające status prawny podmiotu zgłaszającego i umocowanie osób go reprezentujących;
- statut (jeśli dotyczy);
- sprawozdanie merytoryczne i finansowe (bilans, rachunek wyników lub rachunek zysków i strat) za ostatni zamknięty rok obrotowy;
- oświadczenie – Załącznik nr 2;
VII. Miejsce i termin składania ofert:
- Oferty należy składać osobiście od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 15.00 lub przesłać pocztą w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na Partnera/-ów krajowych w celu wspólnej realizacji projektu przez Instytut Psychologii oraz Centrum Technologii Informacyjnych UKSW w ramach Działania 4.1 POWER, konkurs nr POWR.04.01.00-IZ.00-00-014/17 na adres:
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,
Centrum Technologii Informacyjnych Nauk Humanistyczno-Społecznych UKSW
ul. Wóycickiego 1/3, budynek nr 24, pokój 208,
01- 938 Warszawa
- Nie będą przyjmowane oferty lub załączniki przesyłane drogą elektroniczną.
- Zgodnie z zapisami art. 33 ustawy z dnia z 11 lipca 2014 r., oferty przyjmowane są przez okres 21 dni kalendarzowych od dnia opublikowania przedmiotowego ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej UKSW, tj. w terminie: od dnia 05.02.2018 r do dnia 26.02.2018 r do godz. 15:00 (decyduje data wpływu oferty do Centrum Technologii Informacyjnych Nauk Humanistyczno-Społecznych UKSW).
- Oferty złożone po upływie powyższego terminu nie będą rozpatrywane.
VIII. Ogłaszający nabór zastrzega sobie prawo:
- Negocjacji warunków realizacji działań z Partnerem.
- Unieważnienia naboru bez podania przyczyny.
- Zawieszenia naboru na każdym etapie.
- Wyboru jednego lub większej liczby Partnerów spośród zgłoszonych podmiotów.
IX. Kryteria wyboru oferty:
- Ocena złożonych zgłoszeń prowadzona będzie zgodnie z art. 33 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. z zachowaniem zasady przejrzystości i równego traktowania podmiotów.
- Oferty złożone po terminie lub na niewłaściwym formularzu, bez wszystkich wymaganych załączników, przez nieuprawniony podmiot zostaną odrzucone ze względów formalnych.
- Oferty nieprawidłowe pod względem formalnym, nie będą poddane weryfikacji merytorycznej.
- Weryfikacja merytoryczna ofert dokonana zostanie z uwzględnieniem kryteriów opisanych w załączniku nr 3 – Kryteria oceny.
- Oferty zostaną odrzucone z powodów merytorycznych, jeżeli uzyskają łącznie ocenę 40 i mniej punktów.
- Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie planuje wybrać w naborze co najmniej jeden i nie więcej niż dwa podmioty, które/–y zostaną/–ną zaproszone do negocjacji w celu doprecyzowania podziału i zakresu zadań w ramach przygotowywanego projektu oraz innych kwestii niezbędnych do zawarcia umowy o współpracy partnerskiej.
- Informacja dotycząca wyboru Partnera/-ów zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej UKSW w terminie do 7 dni kalendarzowych od dnia zakończenia naboru.
X. Postanowienia końcowe:
- W przypadku unieważnienia naboru Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za szkody jakie poniósł z tego tytułu podmiot zainteresowany zgłoszeniem swojej kandydatury lub kandydat na partnera, który dokonał zgłoszenia, a w szczególności UKSW nie ponosi odpowiedzialności za koszty przygotowania zgłoszenia.
- W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiającej zawarcie umowy o współpracy partnerskiej z wybranym w wyniku naboru partnerem, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie dopuszcza możliwość zawarcia umowy o współpracy partnerskiej z podmiotem, który jako następny w kolejności został najwyżej oceniony.
- Udział Partnera w realizacji projektu nie jest gwarantowany i będzie on uzależniony od uzyskania dofinansowania ze środków UE.
- Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
- Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej Centrum Projektów Europejskich. Bezpośredni link do ogłoszenia o konkursie:
http://www.ncbr.gov.pl/fundusze-europejskie/power/konkursy---aktualne-na...
- Integralną częścią ogłoszenia są:
1) Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy;
2) Załącznik nr 2 – Oświadczenie;