Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Karty podstawowe

                                                                                                                                                           REKTOR

ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński  

 

PION REKTORA

Kancelaria Rektora
ks. dr Zenon Hanas SAC, Dyrektor Kancelarii Rektora | tel. 22/561 90 23 | wew. 423 | z.hanas@uksw.edu.pl
| pok. 437

 

Biuro Rektorskie
Dewajtis 5; 01-815 Warszawa
rektorat@uksw.edu.pl
tel. 22/5618852, fax. 22/5618927
mgr Monika Szumska, kierownik Biura Rektorskiego| tel. 22/561 90 17 | wew. 417 |pok. 438

Sekretariat Rektora:

mgr Jolanta Stec-Łapin, st. referent ds. administracyjnych |tel. 22/561 88 52| wew. 252 |pok. 438

mgr Iwona Wrzesińska, specjalista ds. administracyjnych |tel. 22/561 90 01| wew. 401 |pok. 438 

mgr inż. Magdalena Banaszek, specjalista ds. administracyjnych |tel. 022/561 90 01| wew. 401 |pok. 438


          Biuro Informacji i Promocji
          ul. Dewajtis 5; 01-815 Warszawa
          promocja@uksw.edu.pl
          tel. 22/561 88 44

  mgr Małgorzata Jendryczka, p.o. kierownik | tel. 22/561 89 46 | wew. 346 | kom. 502 670 337 | m.jendryczka@uksw.edu.pl |pok. 119

 mgr Hubert Kaczmarski, rzecznik prasowy ds. Kościoła | tel. 22/561 89 38 | wew. 338 | rzecznik@uksw.edu.pl |pok. 119

119  mgr Katarzyna Dominiak, rzecznik prasowy +48512636292 | tel. 22/561 89 14 | wew. 314| k.dominiak@uksw.edu.pl |pok.

        mgr Monika Tucka, st. specjalista ds. promocji | tel. 22/561 88 44 | wew. 244| m.tucka@uksw.edu.pl |pok. 119

   mgr Alicja Wysocka, specjalista ds. promocji | tel. 22/561 90 19 | wew. 419| a.wysocka@uksw.edu.pl |pok. 119

 

        Chór UKSW

        Ośrodek Dokumentacji Studiów nad Osobą i Nauczaniem Kardynała Stefana Wyszyńskiego

        Radio UKSW

Biuro Audytu Wewnętrznego i Kontroli

Inspektorat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Kwestura

Zespół Radców Prawnych UKSW

 

Pełnomocnicy Rektora

Pełnomocnik Rektora ds. Ochrony Informacji Niejawnych - dr Kamil Galicki
Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością   -  dr Agnieszka Regulska
 

 

Osoba odpowiedzialna: 
Alicja Wysocka
Wprowadzający:
Michał Gardocki
Utworzono:
pon., 23/09/2013 - 12:24